Kraków, Ogłoszenia drobne. Dodaj swoje ogłoszenie za darmo lub promuj wpis za niewielką opłatę. Ogłoszenia z Krakowa i okolic. Na stronie można również umieszczać drobne ogłoszenia ogólnopolskie. U nas zamieścisz ogłoszenia drobne w kategoriach takich jak: Auto, Bilety, Dla Dzieci, Dom i Ogród, Elektronika, Fotografia, Komputery, Książki, Maszyny, Meble, Moda, Motocykle, Muzyka, Nieruchomości, Pozostałe, Praca, Sport, Telefony, Usługi, Zwierzęta.
Wakacje z angielskim: Przygoda teatralna w Accent 2019-05-22
680 zł
Małopolskie, Kraków
Telefon: 602 843 865
https://oKrakow.pl

W ciągu tygodnia poznamy wszystkie aspekty tworzenia teatru, od ekscytujących gier aktorskich, ćwiczeń wokalnych i fizycznych, po bardziej ekspresyjne takie jak zajęcia plastyczne, przygotowywanie rekwizytów, kostiumów i dekoracji.
Wyobraźnia dziecka zacznie szybować, gdy ożywimy zabawne postacie i ekscytujące scenariusze, jednocześnie ćwicząc umiejętności komunikacyjne i rozwijając talenty twórcze, a wszystko to w języku angielskim!
Ten tydzień zakończy się krótkim występem, na który zapraszamy rodzinę, abyście mogli obejrzeć i wspólnie świętować to, co zrobiły dzieci.

I turnus: 1-5 VII , II turnus: 22-26 VII
Prowadzenie: Glen Cullen i Joanna Gałdecka

KOSZT: Zależny od liczebności grupy. Ilość miejsc ograniczona.
8-10 osób : 790 zł
11-18 osób : 680 zł
W cenę wliczone są dwa posiłki (II śniadanie i obiad cateringowy), pomoce, materiały
Ocena: 0
Wyświetleń: 68 Dodał(a):
Komentarze
Miasto Kraków, Wydarzenia