Kraków, Ogłoszenia drobne. Dodaj swoje ogłoszenie za darmo lub promuj wpis za niewielką opłatę. Ogłoszenia z Krakowa i okolic. Na stronie można również umieszczać drobne ogłoszenia ogólnopolskie. U nas zamieścisz ogłoszenia drobne w kategoriach takich jak: Auto, Bilety, Dla Dzieci, Dom i Ogród, Elektronika, Fotografia, Komputery, Książki, Maszyny, Meble, Moda, Motocykle, Muzyka, Nieruchomości, Pozostałe, Praca, Sport, Telefony, Usługi, Zwierzęta.
Indywidualny kurs/ korepetycje do egaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób/rzeczy 2019-05-20
Mazowieckie, Warszawa
Telefon: 797172544
https://oKrakow.pl

TANIO SZYBKO SKUTECZNIE przygotuje do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego OSÓB lub RZECZY.

Nauka odbywa się na zasadzie indywidualnych konsultacji w formie korepetycji.


Dostarczam pełny, dobrze opracowany materiał, który wystarcza, aby dobrze się przygotować i zdać egzamin w pierwszym terminie. Przede wszystkim jednak uczymy sie wspólnie: rozwiązujemy wszystkie rodzaje zadań, które pojawiają się na egzaminie. Uczę interpretacji, właściwego rozumowania zadań, omawiamy całą teorię, która jest na egzaminie.
Czas poświęcony przygotowaniom - ustalany indywidualnie , dostosowany do kursanta.
Pomagam chętnym z całej Polski jak i osobom mieszkającym poza granicami kraju.
Nauka odbywa sie na zasadzie spotkań stacjonarnych lub PRZEZ SKYPE CZY INNE ŁACZE INTERNETOWE. NIE MASZ OBOWIĄZKU UCZESTNICZYC W KURSACH GRUPOWYCH, MOZESZ SKUTECZNIE NAUCZYC SIE INDYWIDUALNIE.
Po więcej pytań zapraszam do kontak

Ocena: 0
Wyświetleń: 44 Dodał(a): a.kaba
Komentarze
Miasto Kraków, Wydarzenia